^Powrót
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Certyfikat ,,CHRONIMY DZIECI"

Pragniemy podzielić się z Państwem wspaniałą wiadomością, nasze przedszkole otrzymało certyfikat "Chronimy dzieci". Certyfikat jest przyznawany placówkom systemu oświaty, które realizują Politykę ochrony dzieci przed agresją i krzywdzeniem. Nasze przedszkole ubiegało się o certyfikat przez dwa lata. Dzięki wspaniałej pracy naszej kadry udało się spełnić wszystkie wymogi stawiane przez program. Oznacza to, że spełniamy wysoki poziom standardów ochrony dzieci.

Pomysły na zabawy z dzieckiem

W zakładce „Pomysły na zabawy z dzieckiem” będziemy zamieszczać pomoce, karty pracy i propozycje zabaw dla Państwa z dziećmi. Zachęcamy do ich wykorzystania nie tylko w okresie zawieszenia zajęć w przedszkolu, ale też w czasie weekendów, ferii czy wakacji. Udanej, kreatywnej i przynoszącej satysfakcję zabawy!!!

ZNALEZIONE W SIECI I ZEBRANE W JEDNO :)

OGŁOSZENIE

Od 16 do 25 marca przedszkole będzie zamknięte. 12 i 13 marca pełnimy dyżur dla dzieci, których rodzice nie są jeszcze w stanie zapewnić im opieki. Pamiętajcie Państwo, że jeśli przedszkole jest zamknięte, na dziecko do 8 lat przysługuje zasiłek opiekuńczy do 14 dni.

 OGŁOSZENIE PANA BURMISTRZA PAWŁA BAJA

Dzień Kobiet

8 marca swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. W tym szczególnym dniu wszyscy chłopcy składali życzenia dziewczynkom i swoim paniom.

GALERIA ZDJĘĆ

 

KORONAWIRUS – INFORMACJA DYREKTORA

KORONAWIRUS –  INFORMACJA DYREKTORA 
Zgodnie z rekomendacjami Ministra Edukacji Narodowej w zakresie profilaktyki zdrowotnej w związku  z pojawiającymi się przypadkami zachorowań na koronawirusa, w naszym przedszkolu odbyły się pogadanki z dziećmi w każdej przedszkolnej grupie na temat przestrzegania podstawowych zasad higieny: częstego i prawidłowego mycia rąk, ochrony podczas kaszlu i kichania, korzystania z chusteczek jednorazowych jeden raz. Ilustracje dotyczące higieny są powieszone w każdej sali. 
Systematycznie prosimy rodziców, by nie posyłali dzieci chorych i przeziębionych do przedszkola. Chorzy pracownicy również nie pojawiają się w placówce.
Przypominamy, że jeśli wróciliście Państwo z terenów występowania koronawirusa, warto zastosować kilkunastodniową obserwację całej rodziny. Jeśli wystąpią objawy grypopodobne, należy bezzwłocznie powiadomić najbliższą stację sanitarno-epidemiologiczną (178522111, 178541909, 606399989 – numer alarmowy) lub zgłosić się do oddziału zakaźnego szpitala (Łańcut, tel. 172240112). Jeśli posiadacie Państwo dziecko do 8. roku życia, w przypadku nieprzewidzianego zamknięcia żłobka, przedszkola lub szkoły jednemu z rodziców należy się zasiłek opiekuńczy (informacja w ZUS).
W przypadku wątpliwości dostępna jest infolinia Ministerstwa Zdrowia lub – tel. 800 190 590 (czynna całodobowo). Prosimy też na bieżąco sprawdzać komunikaty publikowane na stronach Głównego Inspektoratu Sanitarnego i Ministerstwa Zdrowia.
 
Małgorzata Jodłowska, dyrektor Publicznego Przedszkola w Głogowie Młp. 

Biedronki Z Wizytą U Stomatologa

Biedroneczki odwiedziły gabinet dentystyczny DentAR. Zajęcia w ramach preorientacji zawodowej i profilaktyki zdrowotnej zorganizowała mama Łucji, pani Anita Mendak, asystentka stomatologiczna. Dzieci wysłuchały pogadanki stomatologa, a te, których rodzice wyrazili zgodę, miały sprawdzone ząbki i wykonaną fluoryzację. Dzielne są nasze przedszkolaki. Bardzo dziękujemy za tę możliwość. Dzieci od najmłodszych lat muszą wiedzieć, jak ważna jest profilaktyka w dbaniu o swoje zdrowie.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Himalaista W Naszym Przedszkolu

Łukasz Łagożny, himalaista z Podkarpacia, bieszczadzki anioł, jedyny mieszkaniec naszego regionu, który zdobył Koronę Ziemi, gościł w naszym przedszkolu. W ramach preorientacji zawodowej opowiedział o swojej wielkiej pasji i spełnianiu swych marzeń. Dzieciaki z otwartymi buźkami słuchały jego opowieści i oglądały sprzęt niezbędny w wysokich górach. Dziękujemy za to spotkanie, pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do nas kiedyś znowu.
Akademia Rozwoju i Bezpieczeństwa M&M Prestige Sp z oo dziękujemy za pomoc w organizacji i kolejny świetny projekt.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Walentynki

W tym wesołym dniu dzieci kultywowały tradycje walentynkowe, były zachęcane do okazywania uczuć innym osobom, czerpały radość ze wspólnej zabawy,rozwijały poczucie przynależności do społeczności przedszkolnej, poznały tradycje walentynkowe jak również budowały atmosferę przyjaźni i współdziałały w grupie.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Z Nowym Rokiem Tanecznym Krokiem

Już po raz kolejny zawitała w nasze progi Mobilna Filharmonia. Wspaniały program "Z nowym rokiem tanecznym krokiem" porywał niesamowitymi aranżacjami utworów wielkich kompozytorów jak Beethoven czy Chopin w rytmach... latino! Brawo za pomysł, cudowne stroje i z niecierpliwością czekamy na to, co pokażecie następnym razem!

GALERIA ZDJĘĆ

 

Dzień Babci I Dziadzia Grupa Pszczółki

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka. Przedszkolaki z grupy Pszczółek przygotowały wspaniałe przedstawienie z okazji Dnia Babci i Dziadzia. Podczas występu dzieci recytowały wierszyki, śpiewały piosenki z życzeniami i prezentowały swoje umiejętności taneczne.

 

GALERIA ZDJĘĆ

Copyright © 2013. KIDS ScHO0L Rights Reserved.