Rekrutacja 2019

ogłasza zapisy na rok szkolny 2019/2020

• 20 lutego od godz.13.00 – 8 marca do godz. 16.00 – przyjmowanie wniosków o przyjęcie dziecka do Publicznego Przedszkola w Głogowie Młp.
  • 10 kwietnia o godz.13.00 – podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych
  • od 10 kwietnia od godz. 13.00 do 17 kwietnia do godz. 16.00 – potwierdzenie przez rodzica woli zapisu dziecka do przedszkola w postaci pisemnego oświadczenia
  • 24 kwietnia o godz.13.00 – podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych
  • W terminie 7 dni od dnia opublikowania list dzieci przyjętych i nieprzyjętych rodzic może wystąpić do komisji rekrutacyjnej z wnioskiem o sporządzenie uzasadnienia odmowy przyjęcia. W terminie 7 dni od dnia otrzymania uzasadnienia rodzic może wnieść do dyrektora przedszkola odwołanie od rozstrzygnięcia komisji rekrutacyjnej.
  • do 30 czerwca – podpisywanie umów dyrektora z rodzicami

Dokumenty niezbędne do zapisów od 15 lutego będą do odebrania w gabinecie dyrektora przedszkola oraz na przedszkolnej stronie internetowej  www.przedszkole.glogow-mlp.pl

Dokładnie wypełniony i podpisany przez rodziców wniosek
wraz z określonymi w regulaminie rekrutacji załącznikami

należy złożyć w kancelarii przedszkola (w MGDK w Głogowie Młp.)

Regulamin Rekrutacji znajduje się na internetowej stronie przedszkola.

Informacje dotyczące zapisów, opłat, działalności przedszkola można uzyskać osobiście w przedszkolu, telefonicznie pod nr 664027099 lub drogą elektroniczną    e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

S e r d e c z n i e   z a p r a s z a m y !