^Powrót
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Hodowla fasolek

Zakładamy hodowlę fasolek. Wybieramy 4 ciekawe okazy. Zapraszamy  do obserwowania zmian i kibicowania. Ciekawe, która fasolka będzie najmocniejsza , najszybciej wykiełkuje? Ciekawi jesteście co będzie dalej? Zaglądajcie kochani na naszą stronę i obserwujcie wzrost. Każdy może założyć taką hodowlę w swoim domu. Zachęcamy!

 

Tu już fasolki w kąpieli wodnej. Pęcznieją ????

 

 Do wyścigu dołączyła jeszcze jedną fasolka mojego syna Dawida.  Jest najgrubsza chociaż moczy się krócej o jeden  dzień. Stanowiska do wzrostu przygotowane jak  widać na załączonym zdjęciu. Cierpliwie czekajcie i do następnego spotkania????.

 Fasolki zostały przeniesione na kolejne stanowiska . Umożliwi to obserwację kiełkowania. Jak widzicie ruszyły ! Pierwsza wykiełkowała najmniejsza i niepozorna, która jest naszym okiem????  Czekamy na kolejne. Ciekawe jak u Was? Czy również  hodujecie  swoje fasolki? Powodzenia !

 

Kochani stało się coś strasznego . Większość fasolek zaczęła gnić więc najsilniejsze ( usta , oko, fasolkę Dawida ) wrzuciłam do kubeczka z ziemią. Teraz cierpliwie czekajmy. Czy któraś wyjdzie spod ziemi???

Chyba coś tu kiełkuje

 

Kochani po długim oczekiwaniu pojawiły się młode roślinki. Fasolki przebiły się przez ziemię i wykiełkowały. Jak widać na zdjęciu są już dwie. Widzicie te delikatne listki? Najsilniejsze ruszyły ze wzrostem ???? Brawo!!!

 

Copyright © 2013. KIDS ScHO0L Rights Reserved.