^Powrót
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Konkurs "Święty Hubert wzorem współczesnego ekologa"

Rokrocznie dzieci z naszego przedszkola starannie przygotowują prace plastyczne na Wojewódzki Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży "Święty Hubert wzorem współczesnego ekologa". Konkurs organizowany przez Szkołę Podstawową im. Świętego Huberta i Przedszkole Publiczne w Pogwizdowie Nowym, pod patronatem Polskiego Związku Łowieckiego w Rzeszowie, Burmistrza Głogowa Małopolskiego oraz Podkarpackiego Kuratora Oświaty.
W skład jury wchodzili: Krystyna Gnat - Dyrektor ZS w Pogwizdowie Nowym oraz Mieczysław Struzik - przedstawiciel PZŁ w Rzeszowie. 

W tym roku odbyła się  XVII edycja tego konkursu. Dla naszych przedszkolaków wyjątkowa, ponieważ miło nam ogłosić iż I miejsce za wykonanie pięknej pracy w kategorii "Rok w lesie - zima"  ex-aequo zajęli:
- Nikola Kowalska (Publiczne Przedszkole w Głogowie Małopolskim) oraz
- Maksymilian Sieracki (Publiczne Przedszkole w Głogowie Małopolskim,
oddział w Lipiu)
.
Jeszcze raz gratulujemy naszym laureatom!

 

GALERIA 

 

Copyright © 2013. KIDS ScHO0L Rights Reserved.