^Powrót
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Coraz bliżej święta

W grudniu przedszkolaki mają ręce pełne pracy. Przygotowania do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia trwają! Jest to magiczny czas, który daje ogrom nadziei i radości. Dzieci z niecierpliwością czekały na wizytę Świętego Mikołaja, który w tajemniczy sposób przynosi prezenty, ubranie choinki, wykonanie samodzielnie ozdób choinkowych, pieczenie pierniczków i śpiewanie kolęd. Pięknym zakończeniem tego okresu będzie wspólnie spędzona z rówieśnikami wigilia. Możliwość aktywnego uczestniczenia przez dzieci w tych przygotowaniach wywierają na nich niezapomniane wrażenia. Wszystko to ma wpływ na odbieranie przez dzieci wartości etycznych i rodzinnych, ich rozwój emocjonalny oraz społeczny, dlatego też nasze przedszkole kultywuje tradycje Świąt Bożego Narodzenia poprzez zabawy, uroczystości i zajęcia nierozłącznie związane z tradycjami świątecznymi.

GALERIA ZDJĘĆ

Copyright © 2013. KIDS ScHO0L Rights Reserved.