^Powrót
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Sukcesy w wojewódzkich konkursach

Bardzo miło nam poinformować, że w konkursie organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego oraz Związek Stowarzyszeń "Podkarpacka Izba Rolnictwa Ekologicznego" nasze przedszkole zajęło 1 miejsce - przygotowaliśmy inscenizację "Ocalmy naszą planetę".  Wielkie brawa dla dzieci i Pań nauczycielek: Ani Ginalskiej, Irenki Dudek, Gosi Węglowskiej, Ali Kłeczek, Ewy Dudy, Gosi Janik. Jednocześnie w konkursie plastycznym "Regionalny strój ludowy" zwyciężyła (pokonując 170 przedszkolaków z całego województwa) Kornelia Kutacha przygotowana przez Panią Gosię Garlak.
Gratulujemy wielkiego sukcesu Paniom, gratulujemy dzieciakom!

  GALERIA ZDJĘĆ

 FILM Z INSCENIZACJI KONKURSOWEJ "CAŁY ŚWIAT JEST W NASZYCH RĘKACH"

Copyright © 2013. KIDS ScHO0L Rights Reserved.