^Powrót
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Gminny konkurs recytatorski

„Zdrowo się odżywiamy i energię mamy”

    26 listopada w Publicznym Przedszkolu w Głogowie Młp. odbył się Gminny Konkurs Recytatorski pod hasłem: „Zdrowo się odżywiamy i energię mamy”. Brało w nim udział 33 przedszkolaków. Recytowały one wiersze związane z prawidłowym stylem odżywiania i korzyściami z tego płynącymi, a oceniała je komisja w składzie: pani Anna Kopeć, pani Paulina Hus oraz pan Wiesław Tajchman.  

     W kategorii trzy i czterolatki I miejsce zdobyła Pola Piasecka z Zespołu Szkół w Pogwizdowie Nowym, II miejsce – Judyta Wrona, a III – Emilia Rębisz z Publicznego Przedszkola w Głogowie Młp. Wyróżnienia otrzymali: Karolina Selwa (Przewrotne) oraz Miłosz Cyrek (Budy Głogowskie).

     W kategorii pięcio i sześciolatki I miejsce jurorzy przyznali Martynie Pruchnik z Zespołu Szkół w Przewrotnem, II – Weronice Jeż z Publicznego Przedszkola w Głogowie Młp., a III – Natalii Skale z Pogwizdowa Nowego. Wyróżnienia zdobyli: Mateusz Bajek (Głogów Młp.), Amelia Ciura (Wysoka Głogowska) oraz Rafał Krasoń (Budy Głogowskie). Zwycięzcom nagrody ufundowane przez Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Głogów Młp. wręczył pan Burmistrz Paweł Baj.

Copyright © 2013. KIDS ScHO0L Rights Reserved.