^Powrót
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Gminny Konkurs Plastyczny

      Gminny Konkurs Plastyczny pod hasłem „Kochamy wiersze Juliana Tuwima” został rozstrzygnięty 27 marca 2014 roku. Prace oceniało jury w składzie: Bożena Łyczko, Beata Gawlak i Monika Lisowicz. Panie wybrały prace samodzielnie wykonane przez dzieci, charakteryzujące się bogactwem barw, szczegółów i zrozumieniem tekstów wierszy, których ilustrację stanowiły. Przyznały następujące nagrody:  

- w kategorii 3 i 4 – latki I miejsce zdobyła Martyna Dec, II miejsce – Miłosz Selwa, a III - Maja Padwińska z Publicznego Przedszkola w Głogowie Młp. Wyróżnienia otrzymały: Karolina Betleja ze Szkoły Podstawowej w Rudnej Małej i Karolina Kubicz z oddziału w Lipiu.

- w kategorii 5 i 6- latki I miejsce I miejsce otrzymał Maksym Rogala, II - Weronika Jeż, a III - Mateusz Soboń z Publicznego Przedszkola w Głogowie Młp. Wyróżnienia otrzymali: Igor Dworak z z Publicznego Przedszkola w Głogowie Młp. i Zuzanna Kłonicka z Publicznego Przedszkola w Wysokiej Głogowskiej. Przyznana także została nagroda dyrektora Dominice Sondej z Publicznego Przedszkola w Przewrotnem i Fabianowi Gancarzowi z Zespołu Szkół w Budach Głogowskich.

Copyright © 2013. KIDS ScHO0L Rights Reserved.