^Powrót
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Wizyta Żołnierza

W naszym przedszkolu gościliśmy zawodowego żołnierza. Pan Rafał Bronhard opowiedział dzieciom o swojej pracy, pokazał wyposażenie żołnierza ruszającego na poligon. Spotkanie odbyło się jako element preorientacji zawodowej i część realizowanego projektu edukacyjnego "W krainie Orła Białego" i ogromnie spodobało się dzieciom.

GALERIA ZDJĘĆ

Witaj Lato

W pierwszy dzień lata nasze przedszkolne Słoneczka świecą wyjątkowo mocno. Uśmiech podkreślony kolorem żółtym, dużo radości i wyjątkowych zabaw.

 

GALERIA ZDJĘĆ

Pożegnanie Grupy VII

Pożegnanie sześciolatków z grupy VII. Znów mnóstwo łez i wzruszeń. Trzymajcie się dzieciaki i zachowajcie tą dziecięcą cudowną radość. Gratulacje i pamiętajcie, że na zawsze zostajecie w naszej pamięci.

 

GALERIA ZDJĘĆ

 

Pożegnanie Grupy IX

Wzruszające pożegnanie wspaniałych przedszkolaków z grupy IX. Łez wzruszenia nie zabrakło, padło wiele poruszających słów. Pamiętajcie dzieciaki - to nie tylko słowa. Każde dziecko zostaje w naszych sercach i głowach na długie lata.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Pożegnanie Grupy VIII

Wzruszający dzień pożegnania przedszkolaków z gr.VIII. Są takie chwile, gdy wzruszenie wyraża tysiąc niewypowiedzianych słów. Dziękujemy dzieciaki za Waszą radość, życzymy Wam powodzenia w szkole!

Zdjęcia dzięki uprzejmości pana Piotra Grygla. Dziękujemy

GALERIA ZDJĘĆ

Copyright © 2013. KIDS ScHO0L Rights Reserved.