^Powrót
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Rekrutacja 2020

Dyrektor Publicznego Przedszkola w Głogowie Małopolskim
ogłasza zapisy na rok szkolny 2020/2021

Do przedszkola przyjmowane są dzieci w wieku 3 – 6 lat. Dzieci młodsze będą przyjmowane w miarę wolnych miejsc.

 

Terminarz rekrutacji:

  • 3 marca od godz. 13.00 – 20 marca do godz. 16.00 – przyjmowanie wniosków o przyjęcie dziecka do Publicznego Przedszkola w Głogowie Młp.

  • 23 kwietnia o godz. 13.00 – podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych

  • od 23 kwietnia od godz. 13.00 do 29 kwietnia do godz. 16.00 – potwierdzenie przez rodzica woli zapisu dziecka do przedszkola w postaci pisemnego oświadczenia

  • 4 maja o godz. 13.00 – podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych

  • W terminie 7 dni od dnia opublikowania list dzieci przyjętych i nieprzyjętych rodzic może wystąpić do komisji rekrutacyjnej z wnioskiem o sporządzenie uzasadnienia odmowy przyjęcia. W terminie 7 dni od dnia otrzymania uzasadnienia rodzic może wnieść do dyrektora przedszkola odwołanie od rozstrzygnięcia komisji rekrutacyjnej.

 

Dokumenty niezbędne do zapisów od 25 lutego będą do odebrania w gabinecie dyrektora przedszkola oraz na przedszkolnej stronie internetowej www.przedszkole.glogow-mlp.pl

 

Dokładnie wypełniony i podpisany przez rodziców wniosek
wraz z określonymi w regulaminie rekrutacji załącznikami
należy złożyć w sekretariacie przedszkola.

Regulamin Rekrutacji znajduje się na internetowej stronie przedszkola.

 

Informacje dotyczące zapisów, opłat, działalności przedszkola można uzyskać osobiście w przedszkolu, telefonicznie pod nr 177897230 lub drogą elektroniczną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

S e r d e c z n i e   z a p r a s z a m y !

 

Dokumenty do pobrania

 

Zajęcia Adaptacyjne

W sierpniu w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia adaptacyjne dla dzieci rozpoczynających przygodę z naszym przedszkolem.Wspólne spotkania miały na celu przezwyciężenie stresu związanego z rozpoczęciem edukacji przedszkolnej, nawiązaniu kontaktu z dziećmi, rodzicami, stworzenie przyjaznej atmosfery. Dzieci podczas zajęć przygotowywały się do pobytu w naszym przedszkolu. Przedszkolaki chętnie uczestniczyły w zabawach zainspirowanych przez nauczycielki i w zabawach dowolnych w sali.

 

GALERIA ZDJĘĆ

Plac Zabaw

Dzieci uwielbiają zabawę na świeżym powietrzu. Plac zabaw jest dla nich miejscem codziennej zabawy podejmowanej indywidualnie lub wspólnie z rówieśnikami. Jest to źródło radości, odpoczynku, nabywania wielu sprawności ruchowych i pokonywania przeszkód. Przedszkolaki z ogromną radością bawiły się na naszym nowym przedszkolnym placu zabaw. Dzieci uśmiechnięte, odprężone i zadowolone wróciły do przedszkola.

 

GALERIA ZDJĘĆ

Sprzątanie Świata

Sprzątanie Świata - jak co roku starsze przedszkolaki wzięły udział w tej akcji. Teren wokół przedszkola jest pięknie posprzątany. A przedszkolaki wiedzą, że o środowisko trzeba dbać!

 

GALERIA ZDJĘĆ

Dzień Przedszkolaka

Dzień Przedszkolaka był pełen radości i świetnej zabawy. Dzieci pokonywały tory przeszkód, bawiły się chustą, tańczyły i śpiewały. W każdej grupie było mnóstwo niespodzianek i radości. Dużo uśmiechów w tym roku szkolnym Wam Przedszkolaczki życzymy.

GALERIA ZDJĘĆ

Witamy Jesień

23 września powitaliśmy jedną z najpiękniejszych pór roku. Aby uczcić ten szczególny dzień przedszkolaki ubrane były w kolor jesieni - pomarańczowy. Tego dnia odwiedziła nas Pani Jesień, która zaprosiła nas do wspólnej zabawy. Były tańce, jesienne zagadki i wspaniałe dary. Mamy nadzieję, że tak miło powitana jesień nie będzie nudna i zimna, ale ciepła i pogodna!

GALERIA ZDJĘĆ

 

Wizyta W Szkole

Każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma, a ja w domu mam chomika,

kota, rybki oraz psa!”


Dzieciaki z gr. VIII i VI miały okazję pooglądać pupili swoich starszych kolegów ze szkoły. Dziękujemy za zaproszenie.

 

GALERIA ZDJĘĆ

Samo Zdrowie

Jesień pachnie przepięknie! Sałatka owocowa jest pyszna, ale zapach ciasta dyniowo - mandarynkowego i marchewkowego roznoszący się po całym przedszkolu powoduje natychmiastowe ssanie w żołądku.

 

GALERIA ZDJĘĆ

Wizyta Policjantki I Strażnika Miejskiego

Wizyta policjantki i strażnika miejskiego w przedszkolu. Pogadanka o bezpieczeństwie i krótka rozmowa o ich pracy to obowiązkowy punkt programu co roku w każdej grupie wiekowej.

Dziękujemy pani Dorocie Chuchro i panu Łukaszowi Długoniowi.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Copyright © 2013. KIDS ScHO0L Rights Reserved.