^Powrót
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Wakacje tuż, tuż.. - zadbajmy o swoje bezpieczeństwo

Wakacje tuż, tuż... - zadbajmy o swoje bezpieczeństwo

W związku ze zbliżającym się okresem wakacyjnym w przedszkolu zostało zorganizowane spotkanie z policjantką i strażnikiem miejskim. Nasi goście wygłosili prelekcję na temat bezpiecznych wakacji. Przypomnieli naszych wychowankom o zasadach obowiązujących podczas letniego wypoczynku w mieście, na wsi, a także nad wodą. Rozmawiali o zasadach bezpiecznego poruszania się po drogach różnymi środkami transportu. Przestrzegali przed oddalaniem się od rodziców i rozmowami z nieznajomymi. Dzieci aktywnie uczestniczyły w dyskusji wykazując się sporą wiedzą w tym zakresie.

 

Serdecznie dziękujemy za wizytę ! :)

GALERIA ZDJĘĆ

Niech żyją wakacje!

NIECH ŻYJĄ WAKACJE!

Nadszedł ten długo wyczekiwany moment - wakacje w naszym przedszkolu właśnie się rozpoczynają ! :)

Przed nami czas pełen radości, zabaw i przygód na świeżym powietrzu! Chcemy, aby każde dziecko spędziło te wakacje aktywnie i zdrowo, dlatego zainspirowaliśmy się Letnią Listą Wyzwań na Świeżym Powietrzu zaprojektowaną przez Bliżej Przedszkola. Poniżej najdziecie plakat z różnorodnymi propozycjami aktywności, które z pewnością umilą każdą wakacyjną chwilę :).

Życzymy wszystkim dzieciom wspaniałych, pełnych słońca i radości wakacji! Odpoczywajcie, bawcie się dobrze i wracajcie do nas z mnóstwem pięknych wspomnień ! :)

Pożegnania nadszedł czas - Jeżyki

Pożegnania nadszedł czas.. - Jeżyki

Z wielkim wzruszeniem pożegnaliśmy grupę Jeżyków, która wkrótce rozpocznie nową przygodę w szkole. To był niezapomniany czas pełen wspólnych zabaw, nauki i pięknych chwil, które na zawsze pozostaną w naszych sercach.

Na zakończenie przedszkola, Jeżyki przygotowały wyjątkowe przedstawienie, które okazało się prawdziwym hitem. Dzieci zaprezentowały swoje talenty wokalne, taneczne, prezentując takie przeboje jak "Za Tobą pójdę jak na bal" oraz "Radość najpiękniejszych lat". Jednak do dziś w naszych uszach wybrzmiewa utwór, który już na zawsze będzie przypominał nam grupę wesołych Jeżyków. A brzmi on następująco:

"I tylko taką mnie ścieżką poprowadź,

gdzie śmieją się śmiechy w ciemności

i gdzie muzyka gra, muzyka gra..

Nie daj mi Boże, broń Boże skosztować

tak zwanej życiowej mądrości,

dopóki życie trwa, póki życie trwa.."

Tą piosenką zakończyliśmy rollercoaster emocji, które zagwarantowały nam Jeżyki ! :)

Dziękujemy !

GALERIA ZDJĘĆ

Pożegnania nadszedł czas - Sówki

Pożegnania nadszedł czas.. - Sówki

"My z przedszkola nie pójdziemy,

nie pójdziemy, nie pójdziemy,

Wszyscy tutaj zostaniemy,

zostaniemy tu!"

Z ogromnym wzruszeniem i dumą żegnaliśmy dziś naszą grupę Sówek, które zakończyły swoją przygodę z zerówką i teraz wyruszają na nowe, szkolne ścieżki. To był wyjątkowy rok pełen nauki, zabawy, śmiechu i wielu niezapomnianych chwil! :)

Sówki na zakończenie zerówki zorganizowali uroczystość, która była pięknym podsumowaniem wspólnie spędzonego czasu. Dzieci prezentowały swoje talenty, śpiewały piosenki, recytowały wiersze i wspominały najwspanialsze momenty z przedszkola. Było wiele wzruszeń, uśmiechów i radości :).

GALERIA ZDJĘĆ

Pożegnania nadszedł czas - Żabki

Pożegnania nadszedł czas.. - Żabki

"Nie poddam się, mnie nie złamie nic!

Każda z trudnych chwil tylko doda sił!

Marzenia są w nas, nie trzeba nic tylko chcieć!

Kto się nie boi ten już górą jest!"

 

Z wielkim wzruszeniem pożegnaliśmy Żabki, przed którymi nowa, ekscytująca przygoda - szkoła ! :) Żabki były dla nas źródłem radości, śmiechu i inspiracji, a każdy dzień spędzony z Nimi był wyjątkowy i pełen niezapomnianych chwil i pomysłów :).

Pamiętajcie, że zawsze będziecie częścią naszej przedszkolnej rodziny. Życzymy Wam samych sukcesów, nowych przyjaźni i mnóstwa wspaniałych chwil w szkolnych murach. Niech każdy dzień w szkole będzie dla Was pełen ciekawych wyzwań i odkryć ! :)

Trzymamy mocno za Was kciuki ! :)

GALERIA ZDJĘĆ

Pierwszy dzień lata

Jasny i radosny pierwszy dzień lata w naszym przedszkolu !

Nasze przedszkole zamieniło się w prawdziwą letnią krainę! Wszystkie dzieci ubrały się na żółto, co dodało nam energii i radości. Nasz dzień pełen był słońca, uśmiechów i niezapomnianych wrażeń.

Główną atrakcją była wizyta niezwykłego gościa - Pani Lato. Przybyła do nas z bukietem kwiatów i opowieści o ciepłych, słonecznych dniach. Dzieci miały okazję dowiedzieć się wiele o letnich przygodach i uczestniczyć w wesołych zabawach zorganizowanych przez wychowawców.

GALERIA ZDJĘĆ

Warsztaty NFZ

Warsztaty NFZ

Dzieci z grupy Sówek uczestniczyły w warsztatach z Narodowego Funduszu Zdrowia, podczas których dowiedziały się na czym polega zdrowy tryb życia. Wykonały doświadczenie z balonikami, rozwiązywały zagadki, układały piramidę zdrowego żywienia, a za swoją wiedzę otrzymały dyplomy i drobne nagrody.

Dziękujemy serdecznie paniom Dorocie Cieśli i Magdalenie Kapuścińskiej.

GALERIA ZDJĘĆ

Rodzice dzieciom - Kopciuszek

Rodzice dzieciom - "Kopciuszek"

Na Dzień Dziecka Rodzice przygotowali dla dzieci najpiękniejszy prezent. Poświęcili mnóstwo wolnego czasu, by wystawić przedstawienie. "Kopciuszek" w wersji zdecydowanie unowocześnionej był rewelacyjny. Piękne stroje, dekoracje, teksty, muzyka i najlepsi aktorzy. Mnóstwo włożonego serca i miłości - to sprawiło, że ten dzień był zdecydowanie wyjątkowy. Przedstawienie odniosło ogromny sukces także w późniejszym terminie - sala była wypełniona po brzegi, a na widowni zasiedli rodzice, dzieci oraz mieszkańcy gminy. W trakcie tego niesamowitego wydarzenia Rada Rodziców uzbierała na cele statutowe przedszkola 2700zł. Pan Burmistrz Tomasz Skoczylas w ramach akcji "złotówka za złotówkę" dołożył drugie tyle.

Dziękujemy ! :)

GALERIA ZDJĘĆ

Smak dzieciństwa - Dzień Dziecka 2024

Smak dzieciństwa - Dzień Dziecka 2024

Dzień Dziecka w naszym przedszkolu to zawsze wyjątkowe wydarzenie, a w tym roku było naprawdę niezwykłe!

Zorganizowaliśmy dla naszych przedszkolaków dzień pełen radości, śmiechu i wspaniałej zabawy. Na naszym placu zabaw pojawiły się ogromne dmuchańce, które stały się prawdziwym hitem! Dzieci miały mnóstwo frajdy, skacząc, zjeżdżając i bawiąc się na kolorowych atrakcjach.

Odwiedzili nas również wspaniali animatorzy, którzy przygotowali wiele zabaw i gier. Były wspólne tańce, śpiewy, a nawet bańki mydlane!

Przedszkolaki mogły wykazać się kreatywnością, a energii nie brakowało nikomu ! :)

"Dziś moje super święto

Mam doskonały plan

I mogę robić wszystko to

Na co ochotę mam...

Nie wstaję dziś do szkoły

Niech dalej śni się sen

To najfajniejsza chwila w roku

To dziecka dzień!"

/Dzień Dziecka/ - Małe TGD