^Powrót
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Dzień Ziemi

 Co roku 22 kwietnia, na całym świecie obchodzone jest wyjątkowe święto – Międzynarodowy Dzień Ziemi. W tym ważnym dniu powinniśmy wszyscy, choć przez chwilę pomyśleć o planecie, na której żyjemy i o otaczającej nas przyrodzie. Nasze przedszkolaki także uczą się, jak żyć ekologicznie. Szczególnie zastanawiały się jak chronić nasz wspólny dom – Ziemię, jak pomóc naszej planecie, aby ten wspólny dom stał się czysty, zdrowy i piękny. Dzieci chętnie biorą udział w zajęciach o tematyce ekologiczno-przyrodniczej, poznały źródła energii odnawialnej, wiedzą jak zachowywać się w trakcie spaceru w lesie, jak dbać o przyrodę, segregować śmieci w swoich domostwach i jak oszczędzać energię. 

Piosenka "ZIEMIA WYSPA ZIELONA"- gr. VIII JEŻYKI

GALERIA ZDJĘĆ

Copyright © 2013. KIDS ScHO0L Rights Reserved.