^Powrót
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

"Smacznie, zdrowo, niebanalnie, kolorowo"

      23 września 2016 r. w naszym przedszkolu odbył się piknik pod hasłem ,,Smacznie, zdrowo, niebanalnie, kolorowo", który promował zdrowy styl odżywiania się. Był to dzień pełen atrakcji, degustacji pysznych przekąsek, zabaw i konkursów. Dzieci wraz z opiekunkami przygotowały smaczne owocowe przekąski ( galaretki z owocami oraz owocowe szaszłyki ), które następnie ze smakiem zjadały. Przy tej okazji mogły również stworzyć przepiękne kompozycje z owoców i warzyw, co utwierdziło ich w przekonaniu, że przygotowując zdrowe przekąski można się jednocześnie dobrze bawić. W ramach pikniku wszystkie przedszkolaki wzięły udział w przedszkolnym konkursie plastycznym "Jem zdrowo - żyję kolorowo" a powstałe prace plastyczne zostały zaprezentowane na ogrodzie przedszkolnym. Z kolei panie kucharki przygotowały dla dzieciaków pyszną i kolorową zupę - krem z dyni.
    Piknik został zakończony kolorowym happeningiem, podczas którego dzieci wraz z nauczycielkami przemaszerowały ulicami naszego miasta, prezentując kolorowe transparenty promujące zdrowe odżywianie.

GALERIA ZDJĘĆ

Copyright © 2013. KIDS ScHO0L Rights Reserved.