^Powrót
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Drużynowe zawody sportowe dla przedszkolaków

    Drużynowe zawody sportowe dla przedszkolaków odbyły się dnia 08.06.2017 na terenie ogrodu przedszkolnego przy Publicznym Przedszkolu w Głogowie Młp. Kolejność wykonywania zadań przez poszczególne drużyny ustalona została w drodze losowania. Wszyscy zawodnicy musieli wykazać się sprawnością w następujących dyscyplinach: 

  • WYŚCIG Z PIŁKĄ - BIEG NA CZAS
  • KANGURY- SKOKI W DAL OBUNÓŻ
  • RZUTY DO CELU
  • RZUT NA ODLEGŁOŚĆ
  • TOR Z PRZESZKODAMI - BIEG NA CZAS

GALERIA ZDJĘĆ

 

W wyniku rywalizacji drużyny osiągnęły następujące miejsca:

Miejsce I - Publiczne Przedszkole w Wysokiej Głogowskiej

Miejsce II- Oddział Przedszkolny w Budach Głogowskich

Miejsce III - Publiczne Przedszkole w Głogowie Młp

Miejsce IV – Oddział Przedszkolny w Rudnej Małej

Miejsce V – Oddział Przedszkolny w Stykowie

Miejsce VI- Niepubliczne Przedszkole w Rogoźnicy

       Po wyczerpującej rywalizacji wszyscy zawodnicy wraz z opiekunami udali się na poczęstunek. Kolejnym etapem zawodów było rozdanie nagród. Drużyny otrzymały puchary oraz dyplomy. Wszyscy uczestnicy Drużynowych Zawodów Sportowych  otrzymali nagrody rzeczowe (zabawka do puszczania baniek mydlanych), ponadto każda drużyna dostała grę dydaktyczną. Zawodom towarzyszyła sportowa rywalizacja, wszyscy bardzo dobrze się bawili.Na pamiątkę tego spotkania wszystkim biorącym udział w zawodach zrobiono pamiątkowe zdjęcie. Organizatorki podziękowały za udział i zaprosiły w przyszłości do kolejnych sportowych spotkań.

Copyright © 2013. KIDS ScHO0L Rights Reserved.