^Powrót
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Pożegnanie starszaków

       Zawsze wzrusza nas, gdy żegnamy dzieciaki, które znamy praktycznie od maluchów. Kochane, zdolne dzieciaczki. W ich miejsce przychodzą następne, które kochamy znowu tak samo. A teraz naszym starszakom życzymy powodzenia w szkole, choć nam śpiewaliście "my do szkoły nie pójdziemy!!!" Będziemy za Wami tęsknić!!! Dziękujemy rodzicom za udział w życiu przedszkola. Za wszystkie ciepłe słowa i konstruktywne uwagi. Bądźcie dumni ze swoich wspaniałych dzieci. Zrobiłyśmy wszystko, co w naszej mocy, aby jak najlepiej przygotować dzieci do przekroczenia progu szkoły – mamy nadzieję, że nam się to udało.
     Życzymy starszakom sukcesów w szkole i nie zapominajcie o naszym przedszkolu. Do życzeń dołącza się również burmistrz Głogowa Małopolskiego pan Paweł Baj, który serdecznie pożegnał odchodzących przedszkolaków i skierował miłe słowa do nauczycieli, do naszych wychowanków i ich rodziców.

GALERIA ZDJĘĆ

Copyright © 2013. KIDS ScHO0L Rights Reserved.