^Powrót
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

„Zbieramy makulaturę – chronimy lasy”

Konkurs rozstrzygnięty – laureaci wyłonieni!

„Zbieramy makulaturę – chronimy lasy”  to hasło konkursu zbiórki makulatury w Przedszkolu Publicznym w Głogowie Młp. Przez cały rok szkolny dzieci sukcesywnie przynosiły makulaturę. Właśnie nastąpiło rozstrzygniecie konkursu. Najlepszymi przyjaciółmi drzew zostali:

  • Piotr Stecko
  • Oskar Waliłko
  • Natasza Gaweł

               Łącznie przynieśli 1021 kg!!!

Laureaci nagrodzeni zostali wspaniałymi pozycjami książkowymi – były to encyklopedie dla dzieci. Wyróżnione zostały również dzieci, które dostarczyły największą ilość makulatury w swojej grupie. Wyróżnienia otrzymali: Zuzanna Szuberla, Emilia Wąsacz, Milena Grodecka, Wiktor Cynar, Adam Furgała, Filip Cisek, Oliwia Lacheta, Jakub Siłka, Filip Kłeczek, Amelia Fidor, Maria Baran, Barbara Bazan, Małgorzata Gancarz, Dawid Garlak, Lena Bachórz, Lilla Pawlukiewicz, Tomasz Bułat, Filip Dobrzański, Martyna Krzyśko. Wyróżnione dzieci nagrodzono książkami z dedykacją. Gorąco dziękujemy wszystkim zbierającym za udział w konkursie! Cieszy nas fakt, iż nieobca jest dzieciom ochrona środowiska.

Copyright © 2013. KIDS ScHO0L Rights Reserved.