^Powrót
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Zajęcia adaptacyjne

        Rozpoczęcie edukacji przedszkolnej to wydarzenie bardzo ważne dla dzieci rodziców i nauczycieli. Włączenie dziecka do grupy rówieśników stanowi często pierwszą rozłąkę z najbliższymi. Niektóre dzieci pokonają próg przedszkola z radością i otwartością, a inne z uporem, strachem i cierpieniem.
      Aby te rozstania były łatwiejsze, a proces adaptacji przebiegał szybciej, zorganizowano zajęcia adaptacyjne. Dzieci wspólnie z rodzicami i nauczycielkami bawiły się, śpiewały, tańczyły, lepiły z masy solnej, poznawały przedszkole, salę zabaw, łazienkę, szatnię. Spotkania te pokazały dzieciom, że pobyt w przedszkolu jest dla nich ciekawą i wesołą zabawą.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Copyright © 2013. KIDS ScHO0L Rights Reserved.