^Powrót
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Dzień pomarańczowy w przedszkolu

       22 września w przedszkolu obchodzony był  „kolorowy dzień” - dzień  pomarańczowy. W tym dniu nie brakowało pomarańczowych atrakcji. Dzieci dowiedziały się wielu ciekawych informacji o marchewce i innych „pomarańczowych” warzywach i owocach. Klasyfikowały je, liczyły i tańczyły z nimi. Były marchewkowe konkursy i zawody. Tańce przy piosence „Urodziny marchewki”, a także fantastyczne prace plastyczne. Dzieci z wielką ochotą układały na talerzykach obrazki ze zdrowej i chrupiącej marchewki .Grupa VI samodzielnie upiekła ciasto marchewkowe, które było przepyszne. Humory dopisywały i wszyscy  wspaniale się bawili. Dla przedszkolaków był to bardzo wesoły dzień!

GALERIA ZDJĘĆ

Copyright © 2013. KIDS ScHO0L Rights Reserved.