^Powrót
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Pyszna sałatka owocowa

 

W październiku w naszym przedszkolu odbyły się smaczne i „zdrowe” zajęcia. Przedszkolaki własnoręcznie przygotowały sałatkę ze świeżych i suszonych owoców, które przyniosły ze swoich domów. Przedszkolaki wiedzą, że owoce i jarzyny to źródło witamin. Dbając o higienę, przed rozpoczęciem pracy dzieci starannie umyły ręce. W trakcie wykonywania sałatki, każde dziecko miało możliwość mycia, obierania oraz krojenia owoców. Po połączeniu składników, sałatka została staranie wymieszana. Wszyscy doskonale się bawili, jednak najprzyjemniejsza była degustacja. Sałatka była kolorowa i wybornie wszystkim smakowała. Dodatkową atrakcją dla dzieci, była możliwość spróbowania owocu granatu. Podczas naszej zabawy, dzieci dowiedziały się o tym, że owoce mają różne smaki - niektóre są słodkie, a inne kwaśne, ale najważniejsze, że jest w nich dużo witamin, które wszystkim dają zdrowie i energię.

GALERIA ZDJĘĆ

Copyright © 2013. KIDS ScHO0L Rights Reserved.