^Powrót
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

''Zamieszanie w krainie bajek''

       Z okazji Dnia Edukacji Narodowej 11 października w Publicznym Przedszkolu w Głogowie Młp. odbyła się rzecz wyjątkowa. Kadra Pedagogiczna przygotowała niespodziankę dla dzieci - przedstawienie pt. ''Zamieszanie w krainie bajek''. Do krainy bajek przybyły wróżki złej mocy, które kochają waśnie i spory. Wszystko stanęło na głowie: Jaś z Małgosią trafili do bajki Czerwonego Kapturka, wilk został sam, Kot w butach zgubił swojego Janka, a czarownica nie miała kogo straszyć... Jedynie Król Baj mógł przywrócić spokój i zmienić hecę złych wróżek w dawną krainę bajek. Ale czy to się udało? O tym dzieci przekonały się w trakcie przedstawienia... 

GALERIA ZDJĘĆ 

W tę zabawną, pełną nieoczekiwanych zwrotów akcji opowieść o postaciach z różnych bajek wcieliły się wszystkie nauczycielki z naszego przedszkola. Nauczyciele podjęli to działanie w ramach podsumowania projektu "Lubimy czytać''. Przedszkolakom przedstawienie w wykonaniu pań bardzo się podobało czego dowodem były gromkie brawa. Było dużo uśmiechów na twarzach zarówno aktorów, jak i publiczności. Niezwykle radosnym przeżyciem dla dzieci było rozpoznawanie swojej wychowawczyni wcielającej się w jedną z postaci bajek. Bajkowy nastrój podkreślały wspaniałe stroje, które zaprojektowali sami aktorzy - amatorzy. Gra aktorów, muzyka, ciekawe stroje oraz dekoracje przyciągnęły uwagę publiczności, która z dużym zainteresowaniem oglądała przedstawienie. Widoczne zadowolenie dzieci mówiło samo za siebie. Honorowym gościem na przedstawieniu był burmistrz Jerzy Komaniecki. Pani dyrektor Małgorzata Jodłowska podziękowała wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie przedstawienia.

O tym niezwykłym Dniu Nauczyciela możecie Państwo przeczytać również w prasie lokalnej. 

GAZETA GŁOGOWSKA

 

Copyright © 2013. KIDS ScHO0L Rights Reserved.