^Powrót
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Wizyta Świętego Mikołaja

  Wizyta świętego Mikołaja to oczekiwany dzień przez wszystkie dzieci.Wszystkie przedszkolaki były na tę wizytę przygotowanie, gdyż od dawna ćwiczyły piosenki. A kiedy nastał ten wyjątkowy dzień wszystkie odświętnie ubrane stawiły się do przedszkola i starały się być grzecznymi. Ku radości dzieci ten oczekiwany cały rok Gość zapukał do okien naszego przedszkola zaraz z rana 6 grudnia 2017 r. Spotkanie z Mikołajem minęło bardzo szybko, sprawiło dzieciom wiele radości i na pewno na długo pozostanie w ich pamięci, gdyż dla nich dzień ten był wielkim przeżyciem. Kiedy pożegnaliśmy Mikołaja, na twarzach przedszkolaków jeszcze przez długo gościł uśmiech i szczęście. Szkoda tylko, że ten wyjątkowy Gość odwiedza nas raz w roku....

 

Mikołajowi i tym wszystkim, którzy pomagali mu „pakować” prezenty bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY i mamy nadzieję, że za rok znów się zobaczymy…. :)

GALERIA ZDJĘĆ

 

Copyright © 2013. KIDS ScHO0L Rights Reserved.