^Powrót
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Wizyta W Aptece

  W ramach realizacji tematyki zdrowotnej  "Zdrowie naszym skarbem” dzieci grupy VII  wybrały się na wycieczkę do pobliskiej apteki. Podczas wizyty miały wyjątkowa okazję zobaczyć wnętrze apteki z bliska. Po dotarciu na miejsce przywitały nas panie farmaceutki, które zaprosiły nas na zaplecze i opowiedziały dzieciom o swojej pracy, pokazały jak dużo leków znajduje się w aptece. Pani farmaceutka wytłumaczyła, co to jest recepta, jak ją można realizować i kto może kupować leki. Na koniec wizyty dzieci otrzymały na pamiątkę wizyty aptece w dyplomy i prezenty.

Dziękujemy za poświęconą nam uwagę, a szczególnie Paniom Monice Musik i Beacie Sobolewskiej .

 GALERIA ZDJĘĆ

Copyright © 2013. KIDS ScHO0L Rights Reserved.