^Powrót
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

DZIEŃ BABCI I DZIADZIA W PUBLICZNYM PRZEDSZKOLU W GŁOGOWIE MŁP. Gr IV

 „W przedszkolu dziś Babcie i Dziadków witamy i na przedstawienie wszystkich zapraszamy”. Spotkania i występy z okazji Dnia Babci i Dziadka są stałym punktem kalendarza imprez  przedszkolnych. Polegają na prezentacji wierszyków i piosenek tematycznych, często są łączone z jasełkami. Uroczystości te mają na celu wzruszenie, rozweselenie i zaskoczenie miłych gości, ale także dobrą zabawę podczas przygotowań.

Dziadek i Babcia to bardzo ważne osoby w życiu małego człowieka. To właśnie oni – w obecnych, pełnych zabiegania czasach – zapewniają wnukom atrakcje w postaci wspólnych wypieków, majsterkowania, spacerów. Dlatego wdzięczne wnuczęta co roku pamiętają o ich święcie.

Wiadomo nie od dzisiaj, że rodzice wychowują, a dziadkowie są po to, by rozpieszczać. Babcia przytuli, wycałuje, upiecze pyszne ciasto. Dziadek posadzi na kolanach, powie dobre, mądre słowo. A wnuki? Wnuki w cudowny sposób odwdzięczają się wierszykiem, piosenką, tańcem i serdecznym uśmiechem, życząc ukochanej Babci i wspaniałemu Dziadkowi wielu lat życia w zdrowiu i pogodzie ducha.

GALERIA ZDJĘĆ

Copyright © 2013. KIDS ScHO0L Rights Reserved.