^Powrót
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Przygotowania Do Kiermaszu Walentynkowego dla Dawida

 

W dniu 12 lutego odbędzie się w naszym przedszkolu

Kiermasz Walentynkowy dla Dawida.

Przygotowania do kiermaszu trwają. Dziękujemy wszystkim Nauczycielkom za te cuda, które zrobiły własnymi rękami. Dziękujemy Rodzicom i Przyjaciołom, którzy nas wspomogli. Dziękujemy kierownikowi OSiR w Głogowie Młp. Paweł Ginalski za przekazanie obrazów od lokalnych Artystów. Zapraszamy Was, drodzy Rodzice, do udziału w kiermaszu, który odbędzie się 12 lutego w godzinach 13.00 - 17.00, a może i dłużej. Cała praca i cały dochód z kiermaszu zostanie przekazany przez Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Głogów Młp. dla Dawida Szczepańskiego, naszego wychowanka. Trzymamy za niego mocno kciuki i pomagamy.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Copyright © 2013. KIDS ScHO0L Rights Reserved.