^Powrót
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Obchody Dnia Ziemi

W dniu 26.04.2018r. w Przedszkolu Publicznym w Głogowie Młp. odbył się „Pokaz mody ekologicznej”. W tym roku szkolnym pokaz ten miał trochę inny charakter niż dotychczas. Uświetnił on obchody „Dnia Ziemi” i odbył się pod hasłem „Ziemia oczekuje pomocy”. Dzieci z grupy VI wraz z nauczycielkami (Małgorzatą Garlak, Ireną Dudek) przygotowały przedstawienie, w którym zwrócono uwagę na zagrożenia wynikające z niszczycielskiej działalności ludzi np.; zatruwanie wód, powietrza, gleby, zabijanie zwierząt dla futer, kłów, wycinanie lasów, wyrzucanie odpadów w niedozwolonych miejscach. Dzieci występujące w przedstawieniu zaprezentowały stroje stworzone z materiałów  głównie z odzysku (były to np. foliowe worki, nakrętki od butelek, gazety ). Celem tegorocznego pokazu mody było rozwijanie poczucia troski o najbliższe otoczenie i odpowiedzialności za nie oraz uświadomienie  konieczności segregowania odpadów i ich ponownego przetwarzania. 

GALERIA ZDJĘĆ

 

Copyright © 2013. KIDS ScHO0L Rights Reserved.