^Powrót
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Dzień Rodziny Gr.I i II

28.05.2018 r. najmłodsze przedszkolaczki z grupy I i II zaprosiły swoich rodziców na występ przygotowany z okazji Święta Rodziny. Podczas starannie przygotowanych występów przedszkolaki prezentowały swe talenty recytatorskie, wokalne i taneczne, budząc zachwyt w oczach najbliższych. Na koniec programu artystycznego, maluchy wręczyły rodzicom przygotowane prezenty wraz z życzeniami. Spotkanie z rodzicami zakończyło się słodkim poczęstunkiem. „Dzień rodziny” to wspaniały czas dla rodziców i dzieci pełen wzruszeń, radości i uśmiechu. W tym dniu rodziny mogły spędzić miłe chwile tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.  

Zdjęcia dzięki uprzejmości Rodziców. Dziękujemy.

GALERIA ZDJĘĆ

Copyright © 2013. KIDS ScHO0L Rights Reserved.