^Powrót
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Informacje o przedszkolu

Publiczne Przedszkole w Głogowie Małopolskim funkcjonuje od 1 grudnia 1959 r. Zlokalizowane jest w spokojnej okolicy, w dość dużej odległości od ruchliwych tras komunikacyjnych. W latach 2018 i 2019 zostało przebudowane, rozbudowane i wyremontowane. Obecnie jest trzykondygnacyjnym budynkiem, w którym przebywa 9 grup przedszkolnych i 3 grupy żłobkowe. Wokół budynku znajduje się duży ogród wyposażony w urządzenia do zabaw. W oddziale w Lipiu zaś funkcjonuje dwie grupy. Niewielki plac zabaw jest doposażony i funkcjonalnie urządzony. 
 
W sąsiedztwie przedszkola jest niewielki park, Szkoła Podstawowa nr 1, Samorządowe Liceum Ogólnokształcące, Miejsko – Gminny Dom Kultury z salą kinową, Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna, ośrodek zdrowia, stadion sportowy oraz pływalnia Wodnik.
Przedszkole systematycznie współpracuje z wymienionymi instytucjami w realizacji swoich zadań.
 
Przedszkolaki często biorą udział w konkursach, uroczystościach i akcjach organizowanych w środowisku. Ściśle współpracujemy także z Miejsko - Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w zakresie pomocy dzieciom z najuboższych rodzin.
 
Przedszkole w Głogowie Małopolskim czynne jest od poniedziałku do piątku od 6.00 do 17.00, a oddział w Lipiu od 6.30 do 16.30.
Copyright © 2013. KIDS ScHO0L Rights Reserved.