^Powrót
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Święto Flagi

„Mówię po polsku, jestem Polakiem,

a polska flaga jest moim znakiem.”

GALERIA ZDJĘĆ

Śniadanie Wielkanocne

Wielkanocne śniadanie w naszym przedszkolu to radosny czas. Na stołach królowały  jajeczka, zajączki, baranki  i przepyszny żurek.

GALERIA ZDJĘĆ

Gdzie mieszka wiosna?

„Gdzie mieszka wiosna?” – zapytał Franio. Szukaliśmy jej zatem. Są już pąki na drzewach, nieśmiało kiełkują pierwsze rośliny, słychać radosny śpiew ptaków, wiewiórka biega po sośnie, latają motyle cytrynki, jest cieplej – to właśnie tu, w Lipiu, mieszka wiosna.

GALERIA ZDJĘĆ

Dzień Babci I Dziadzia W Gr. X

Jak wiemy – Rodzice wychowują, a Dziadkowie – rozpieszczają. Babcia przytuli, wycałuje, upiecze pyszne ciasto. Dziadek posadzi na kolanach, powie dobre, mądre słowo. A wnuki – w cudowny sposób odwdzięczą się wierszykiem, piosenką, tańcem i serdecznym uśmiechem. Tak było i w tym roku. Dzień Babci i Dziadzia, to najmilszy dzień w roku. Dzieci pełne radości przygotowują dla swoich dziadków wiersze, piosenki, tańce i przedstawienia, aby umilić Im czas i wyrazić w ten sposób miłość i wdzięczność.

GALERIA ZDJĘĆ

Dzień Pomarańczowy, Czyli Powitanie Jesieni

„Witaj poro kolorowa, ruda, złota, purpurowa…

Poro słodko-owocowa i warzywna i grzybowa.

Każdy liść twój szeleszczący cudnie się w słoneczku mieni.

Kosze skarbów nam przynosisz… Witaj, witaj nam jesieni! ”

GALERIA ZDJĘĆ

Dzień Przedszkolaka

„Przedszkolakiem fajnie być”, to słowa wesołej piosenki, która rozbrzmiewała 20 września w Dniu Przedszkolaka. Był on czasem wypełnionym radością, zabawą chustą animacyjną, wykonywaniem medali, puszczaniem baniek mydlanych i zajadaniem małego „co nieco”.

GALERIA ZDJĘĆ

Bajka W Lipiu

Oddział Publicznego Przedszkola w Głogowie Młp. mieszczący się w budynku dawnej szkoły w Lipiu to miejsce, do którego uczęszczają dzieci w wieku 3 – 5 lat. Ten rok szkolny rozpoczął się dla nich wyjątkowo.

Z inicjatywy dyrektora i pracowników firmy Curtiss – Wright Surface Technologies Sp. z o.o. sala zajęć dla dzieci została w czasie weekendów całkowicie wyremontowana. Piękne kolory ścian, nowe oświetlenie i bajecznie kolorowe, prześliczne naklejki ścienne sprawiają, że dzieci przebywające w przedszkolu mogą czuć się dosłownie jak w bajce.

Bardzo gorąco dziękuję jednemu w Polsce oddziałowi korporacji Curtiss-Wright, którym kieruje  dyrektor Paweł Kmieć oraz jego asystentce, Izabelli Saidane za pomysł, wspaniałą lokalną inicjatywę, zapał, poniesione koszty oraz całościowe wykonanie prac.

Zawsze staramy się, by dzieciakom w naszym przedszkolu było miło i przyjemnie. Dlatego tak gorąco dziękujemy za okazane nam serce. Dobro zawsze wraca.
A może ta inicjatywa zrodzi podobne pomysły w tak wielu firmach mieszczących się w naszej gminie…?

GALERIA ZDJĘĆ

 

Copyright © 2013. KIDS ScHO0L Rights Reserved.