^Powrót
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Wycieczka do Głogowa

"Cudze chwalimy, swego nie znamy,
sami nie wiemy, co posiadamy"


        15 października, w ramach projektu Polska – moja ojczyzna, realizowanego w Publicznym Przedszkolu w Głogowie Młp., dzieci z grupy w Lipiu wzięły udział w wycieczce, mającej na celu poznanie zabytków Głogowa i miejsc użyteczności publicznej. Zostały bardzo serdecznie przyjęte w Ratuszu przez pana burmistrza Jerzego Komanieckiego, gdzie zwiedziły gabinety, salę ślubów oraz obejrzały panoramę miasteczka z ratuszowego balkonu. Pan burmistrz chętnie odpowiadał na wszystkie pytania i ugościł dzieci słodyczami. Natalia przekazała prezent od przedszkolaków – namalowany własnoręcznie budynek Ratusza.
      Dzieci złożyły także wizytę w Miejskim Domu Kultury, gdzie pani bibliotekarka wprowadziła małych czytelników w tajemniczy świat książek. Pokazała jak wypożyczyć książki do domu, jak o nie dbać i przeczytała kilka interesujących opowiadań. Dzieci wypożyczyły książeczki, i radosne wróciły do przedszkola.

 

Copyright © 2013. KIDS ScHO0L Rights Reserved.