^Powrót
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Bajka W Lipiu

Oddział Publicznego Przedszkola w Głogowie Młp. mieszczący się w budynku dawnej szkoły w Lipiu to miejsce, do którego uczęszczają dzieci w wieku 3 – 5 lat. Ten rok szkolny rozpoczął się dla nich wyjątkowo.

Z inicjatywy dyrektora i pracowników firmy Curtiss – Wright Surface Technologies Sp. z o.o. sala zajęć dla dzieci została w czasie weekendów całkowicie wyremontowana. Piękne kolory ścian, nowe oświetlenie i bajecznie kolorowe, prześliczne naklejki ścienne sprawiają, że dzieci przebywające w przedszkolu mogą czuć się dosłownie jak w bajce.

Bardzo gorąco dziękuję jednemu w Polsce oddziałowi korporacji Curtiss-Wright, którym kieruje  dyrektor Paweł Kmieć oraz jego asystentce, Izabelli Saidane za pomysł, wspaniałą lokalną inicjatywę, zapał, poniesione koszty oraz całościowe wykonanie prac.

Zawsze staramy się, by dzieciakom w naszym przedszkolu było miło i przyjemnie. Dlatego tak gorąco dziękujemy za okazane nam serce. Dobro zawsze wraca.
A może ta inicjatywa zrodzi podobne pomysły w tak wielu firmach mieszczących się w naszej gminie…?

GALERIA ZDJĘĆ

 

Copyright © 2013. KIDS ScHO0L Rights Reserved.