^Powrót
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Odkrywamy Świat Muzyki

Każdy człowiek staje w swoim życiu przed rozmaitymi wyborami. Aby wiedzieć, czego chcemy, co nas interesuje, co nam się podoba, musimy najpierw to poznać. Cały miniony tydzień w przedszkolu poświęcony był odkrywaniu świata dźwięków i muzyki. Dzieci poznawały różne rodzaje muzyki, nazywały i rozróżniały instrumenty oraz ich dźwięki, poznawały pracę instrumentalistów, dyrygenta, muzykowały z wykorzystaniem instrumentów perkusyjnych. Największą radość sprawiło im obcowanie z instrumentami, których na co dzień w przedszkolu nie mamy w zasięgu ręki, jak skrzypce, flet poprzeczny, gitara. Przedszkolaki pójdą w świat bogatsze o tę wiedzę i doświadczenia i będą poszerzać swoje zainteresowania i odkrywać ukryte w nich talenty.

Copyright © 2013. KIDS ScHO0L Rights Reserved.