^Powrót
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

W krainie dinozaurów

Wróbelki pierwszy tydzień marca spędziły w krainie dinozaurów – poznały historię tych niezwykłych gadów, kiedy żyły, czym się żywiły i jak wyglądały. Dzięki licznej kolekcji dinozaurów dzieci mogły zobaczyć, jak wiele różnych pradawnych gadów żyło na naszej planecie. 
Na zajęciach dzieci wcieliły się w rolę paleontologów – same musiały odnaleźć szczątki dinozaurów a następnie ułożyć z nich szkielety. Ale to nie wszystko! Wróbelki przeprowadziły eksperyment imitujący wybuch wulkanu, układały sudoku oraz wykonywały zadania na kartach pracy, wykonaliśmy również "balonowe dinozaury". Podczas świetnej zabawy dzieci poznawały tajemnice i zaskakujące ciekawostki z życia dinozaurów. Zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek temat okazał się strzałem w dziesiątkę – wszystkim podobała się podróż w świat dinozaurów.

 

Copyright © 2013. KIDS ScHO0L Rights Reserved.