^Powrót
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Wizyta w Podkarpackim Centrum Nauki "Łukasiewicz"

Przedszkolaki z grupy Niedźwiadków odwiedziły Podkarpackie Centrum Nauki „Łukasiewicz” w Jasionce. Zwiedzanie zaczęliśmy od wystawy „Mali Odkrywcy”, która była nie tylko ekscytującym doświadczeniem dla dzieci, ale też niezwykłą podróżą edukacyjną, która zachęciła najmłodszych do odkrywania, eksplorowania i uczenia się, jednocześnie bawiąc i fascynując.

Podczas wizyty, dzieci mogły do woli eksperymentować, testować, pytać, doświadczać i rozwijać naukowe zainteresowania. To miejsce jest nieograniczoną przestrzenią dla umysłu, dającą tyle możliwości ile podpowie odważna wyobraźnia i niezaspokojona ciekawość odkrywcy, której jak wiadomo przedszkolakom nie brakuje.

Wizyta w niezwykłym Centrum Nauki „Łukasiewicz”  z pewnością na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków, którzy chętnie tam powrócą, aby wyruszyć w kolejną podróż przez świat nauki.

Copyright © 2013. KIDS ScHO0L Rights Reserved.