^Powrót
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Rekrutacja

 Dyrektor Publicznego Przedszkola w Głogowie Małopolskim

ogłasza zapisy na rok szkolny 2021/2022
 

         Do przedszkola przyjmowane są dzieci w wieku 3 – 6 lat. Dzieci młodsze będą przyjmowane w miarę wolnych miejsc.


Terminarz rekrutacji:

  • 3 marca od godz. 13.00 – 19 marca do godz. 16.00 – przyjmowanie wniosków o przyjęcie dziecka do Publicznego Przedszkola w Głogowie Młp.
  • 23 kwietnia o godz. 13.00 – podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych
  • od 23 kwietnia od godz. 13.00 do 29 kwietnia do godz. 16.00 – potwierdzenie przez rodzica woli zapisu dziecka do przedszkola w postaci pisemnego oświadczenia
  • 5 maja o godz. 13.00 – podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych
  • W terminie 7 dni od dnia opublikowania list dzieci przyjętych i nieprzyjętych rodzic może wystąpić do komisji rekrutacyjnej z wnioskiem o sporządzenie uzasadnienia odmowy przyjęcia. W terminie 7 dni od dnia otrzymania uzasadnienia rodzic może wnieść do dyrektora przedszkola odwołanie od rozstrzygnięcia komisji rekrutacyjnej.

         Dokumenty niezbędne do zapisów od 15 lutego będą do odebrania w sekretariacie przedszkola oraz na przedszkolnej stronie internetowej (poniżej).

Dokładnie wypełniony i podpisany przez rodziców wniosek wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie kryteriów rekrutacyjnych należy złożyć w sekretariacie przedszkola. Regulamin Rekrutacji znajduje się poniżej.


Informacje dotyczące zapisów, opłat, działalności przedszkola można uzyskać osobiście w przedszkolu, telefonicznie pod nr 177897230 lub drogą elektroniczną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

S e r d e c z n i e    z a p r a s z a m y !

Dokumenty do pobrania

Copyright © 2013. KIDS ScHO0L Rights Reserved.