^Powrót
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Zajęcia Adaptacyjne

 W dniach 29-30.08.2018 roku, w naszym przedszkolu, odbyły się zajęcia adaptacyjne dla dzieci, które po raz pierwszy miały przekroczyć próg przedszkola. Dzieci i rodzice zostali serdecznie przywitani przez Wychowawców grup i zaproszeni do wspólnej zabawy. Wszyscy zgromadzeni chętnie brali udział w zabawach zorganizowanych przez nauczycielki. Przyszłe przedszkolaki nawiązywały nowe przyjaźnie podczas swobodnych zabaw. Zajęcia miały na celu,  poznanie dzieci i ich rodziców oraz nawiązanie pozytywnych relacji podczas wspólnych zabaw. Spotkanie przebiegło w miłej i radosnej atmosferze.

GALERIA ZDJĘĆ

Miasteczko Ruchu Drogowego

Wrzesień to miesiąc, w którym zawsze w przedszkolu uczymy się o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, poznajemy przepisy ruchu drogowego, znaki drogowe. Nasze przedszkolaki wybrały się więc do Miasteczka Ruchu Drogowego, aby utrwalić swoją wiedzę, poczuć się prawdziwymi kierowcami.

GALERIA ZDJĘĆ

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

20 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka; ileż było radości i zabawy...Tańce, balony, bańki mydlane, konkursy, no i oczywiście słodki poczęstunek:)

GALERIA ZDJĘĆ

POWITANIE JESIENI

Dzieci tradycyjnie przygotowały się na powitanie jesieni, stroje i sala w tym dniu były w kolorze pomarańczowym. Dzieci zrobiły również świeży sok z warzyw i owoców.
W tym roku jesień przyszła do nas osobiście i przyniosła wspaniałe dary. Powitaliśmy ją z uśmiechami na twarzach, może w zamian da nam jeszcze wiele słonecznych dni. 

GALERIA ZDJĘĆ

KASZTANKI

Idzie jesień, swoje dary niesie:) Jak co roku przedszkolaki we wrześniu przynoszą dary jesieni, które wykorzystujemy do zajęć bawiąc się nimi, licząc oraz robiąc różności kasztankowe; tym razem ślimaczki:)

GALERIA ZDJĘĆ

„Tańcowała Igła Z Nitką” – Wizyta U Krawcowej

18 października dzieci z gr V wybrały się z wizytą do zakładu krawieckiego. Pani krawcowa pokazała dzieciom narzędzia potrzebne w tym zawodzie: żelazko parowe, którym można prasować rzeczy wiszące, maszyny do szycia, manekina, któremu można zwiększać numerację wielkości i wiele innych pomocy. Bardzo dziękujemy za praktyczną lekcję w zakładzie pracy.

GALERIA ZDJĘĆ

Miło Spędzamy Czas

W przedszkolu oprócz zajęć i obowiązków mamy też czas na zabawę. Dzieci chętnie nawiązują nowe przyjaźnie, podejmują wspólne zabawy oraz rozwijają swoja kreatywność.

GALERIA ZDJĘĆ

PIECZEMY CHLEB

W ramach preorientacji zawodowej przedszkolaki poznały zawód piekarza. Dzieci z grupy III upiekły pyszny, pięknie pachnący chleb. Szacunek do chleba trzeba zaszczepić już od lat najmłodszych.

GALERIA ZDJĘĆ

AKCJA SPRZĄTANIE ŚWIATA

Już od wielu lat nasze przedszkole bierze udział w ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie świata". Nasze przedszkolaki zaopatrzone w rękawice i worki zadbały aby ich otoczenie  zrobiło się czyste i przyjemne.  Akcje tego typu uczą dzieci odpowiedzialności za przyrodę i otaczający nas świat.

GALERIA ZDJĘĆ

Spacerujemy

W przedszkolu nasze dziecko ma miło spędzać czas, na zabawie i poznawaniu otaczającego go świata. Przedszkolaki uwielbiają obserwować świat podczas wspólnych spacerów. Każde takie wyjście jest dla nich wspaniałą przygodą.

GALERIA ZDJĘĆ

Copyright © 2013. KIDS ScHO0L Rights Reserved.