^Powrót
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Dzień Pluszowego Misia

W naszym przedszkolu 25 listopada królował Pluszowy Miś. Dzieci w wyjątkowo uroczysty sposób świętowały Dzień Pluszowego Misia. Pluszowe Misie, najlepsi przyjaciel dzieci i niezastąpione przytulanki tego dnia przywędrowały do przedszkola razem ze swoim właścielem. W tym roku w każdej grupie zabawę zaczęliśmy od przywitania wszystkich przedszkolaków i ich misiów, następnie bawiliśmy się przy misiowych przebojach, obejrzeliśmy prezentację multimedialną . Podczas zajęć dydaktycznych poznaliśmy historię prawdziwych misiów – bohaterów. W ramach realizacji projektu „W Krainie Orła Białego” dzieci poznały dzieje niedźwiedzicy Baśki Murmańskiej i niedźwiedzia Wojtka.

GALERIA ZDJĘĆ

Copyright © 2013. KIDS ScHO0L Rights Reserved.