^Powrót
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Zajęcia Adaptacyjne

W sierpniu w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia adaptacyjne dla dzieci rozpoczynających przygodę z naszym przedszkolem.Wspólne spotkania miały na celu przezwyciężenie stresu związanego z rozpoczęciem edukacji przedszkolnej, nawiązaniu kontaktu z dziećmi, rodzicami, stworzenie przyjaznej atmosfery. Dzieci podczas zajęć przygotowywały się do pobytu w naszym przedszkolu. Przedszkolaki chętnie uczestniczyły w zabawach zainspirowanych przez nauczycielki i w zabawach dowolnych w sali.

 

GALERIA ZDJĘĆ

Plac Zabaw

Dzieci uwielbiają zabawę na świeżym powietrzu. Plac zabaw jest dla nich miejscem codziennej zabawy podejmowanej indywidualnie lub wspólnie z rówieśnikami. Jest to źródło radości, odpoczynku, nabywania wielu sprawności ruchowych i pokonywania przeszkód. Przedszkolaki z ogromną radością bawiły się na naszym nowym przedszkolnym placu zabaw. Dzieci uśmiechnięte, odprężone i zadowolone wróciły do przedszkola.

 

GALERIA ZDJĘĆ

Sprzątanie Świata

Sprzątanie Świata - jak co roku starsze przedszkolaki wzięły udział w tej akcji. Teren wokół przedszkola jest pięknie posprzątany. A przedszkolaki wiedzą, że o środowisko trzeba dbać!

 

GALERIA ZDJĘĆ

Dzień Przedszkolaka

Dzień Przedszkolaka był pełen radości i świetnej zabawy. Dzieci pokonywały tory przeszkód, bawiły się chustą, tańczyły i śpiewały. W każdej grupie było mnóstwo niespodzianek i radości. Dużo uśmiechów w tym roku szkolnym Wam Przedszkolaczki życzymy.

GALERIA ZDJĘĆ

Witamy Jesień

23 września powitaliśmy jedną z najpiękniejszych pór roku. Aby uczcić ten szczególny dzień przedszkolaki ubrane były w kolor jesieni - pomarańczowy. Tego dnia odwiedziła nas Pani Jesień, która zaprosiła nas do wspólnej zabawy. Były tańce, jesienne zagadki i wspaniałe dary. Mamy nadzieję, że tak miło powitana jesień nie będzie nudna i zimna, ale ciepła i pogodna!

GALERIA ZDJĘĆ

 

Wizyta W Szkole

Każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma, a ja w domu mam chomika,

kota, rybki oraz psa!”


Dzieciaki z gr. VIII i VI miały okazję pooglądać pupili swoich starszych kolegów ze szkoły. Dziękujemy za zaproszenie.

 

GALERIA ZDJĘĆ

Samo Zdrowie

Jesień pachnie przepięknie! Sałatka owocowa jest pyszna, ale zapach ciasta dyniowo - mandarynkowego i marchewkowego roznoszący się po całym przedszkolu powoduje natychmiastowe ssanie w żołądku.

 

GALERIA ZDJĘĆ

Wizyta Policjantki I Strażnika Miejskiego

Wizyta policjantki i strażnika miejskiego w przedszkolu. Pogadanka o bezpieczeństwie i krótka rozmowa o ich pracy to obowiązkowy punkt programu co roku w każdej grupie wiekowej.

Dziękujemy pani Dorocie Chuchro i panu Łukaszowi Długoniowi.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Wizyta W Teatrze

Wycieczka gr. VI i VII do Teatru Maska w Rzeszowie na spektakl „Wystarczy być".  Sztuka o powiadała bezinteresownej przyjaźni oraz o sile wyobraźni, która potrafi zmieniać rzeczywistość. Najważniejszą puentą płynącą z tego przedstawienia dla dzieci było ostatnie zdanie wypowiedziane przez aktorów "Wystarczy być! Być i żyć razem a wszystko wygląda lepiej".

 

 

GALERIA ZDJĘĆ

Copyright © 2013. KIDS ScHO0L Rights Reserved.