^Powrót
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Tydzień Patriotyczny

Niepodległa, niepokorna, zawsze była, będzie, jest.
Uskrzydlona bielą orła, bije rytmem naszych serc.
Niepodległa, niepokorna już nie zniknie nigdy map,
Bo jest nasza, bo jest wolna, bo na imię Polska ma.
/Janusz Szczepkowski/
Uwieńczeniem tygodnia patriotycznego w naszym przedszkolu było odśpiewanie Hymnu narodowego 08 listopada o godzinie 11.11 w ramach akcji "Szkoła do hymnu". Cały tydzień rozmawialiśmy o naszej Ojczyźnie, symbolach narodowych. Dzieci wykonały flagi i kokardy narodowe. Uczciły także pamięć żołnierzy poległych za wolność Polski. Dziękujemy także przedszkolakom z przedszkola parafialnego za zaproszenie na piękną akademię z okazji 11 listopada.
 
Copyright © 2013. KIDS ScHO0L Rights Reserved.