^Powrót
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Co Słychać W Grupie VI

- Poznajemy historię pluszowej maskotki - misia, trochę się uczymy i świetnie przy tym bawimy. Nasze starania wspierają rodzice, którzy chętnie czytają dzieciom bajki. Naszą grupę odwiedziły już: mama Lenki, Ninki, Adelki oraz Maksia i Michała. Serdecznie dziękujemy. 
- Jesteśmy małymi badaczami: poznajemy właściwości wody, zjawisko parowania i skraplania, badamy co pływa, a co tonie oraz co się w wodzie rozpuszcza, a co nie. 
- Rozwijamy się kulturalnie: dzieci wzięły udział w audycji muzycznej w Szkole Muzycznej co zainspirowało je do grania na instrumentach perkusyjnych. Zwiedziły też wystawy w Miejsko - Gminnym DK  w Głogowie  Młp. 
Dzięki tym formom zajęć dzieci rozwijają swoje zainteresowania i wzbogacają swoje doświadczenia. 
 
Copyright © 2013. KIDS ScHO0L Rights Reserved.