^Powrót
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Konkurs Świąteczna: "Choinka- Piękna I Ekologiczna"

Świąteczna choinka - piękna i ekologiczna
Świąteczny konkurs na choinkę z materiałów wtórnych dla dzieci i rodziców przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Wyobraźnia, kreatywność Państwa nie ma granic. 80 choinek przepięknych i kolorowych mogliście Państwo podziwiać na wystawie urządzonej w przedszkolu. Aktualnie znajdują się w holu ratusza, gdzie mogą oglądać je mieszkańcy gminy.
Komisja w składzie Bożena Łyczko - wicedyrektor szkoły podstawowej i plastyk, Małgorzata Jodłowska- dyrektor przedszkola oraz Iwona Witkowska - przedstawiciel Rady Rodziców podjęła się oceny prac. Uznała, że należy nagrodzić absolutnie wszystkie dzieci, dlatego każde otrzyma taki sam upominek. Wyróżniła 10 prac dzieci i rodziców, które dodatkowo nagrodzone zostaną ekologicznymi torbami i kalendarzami przekazanymi przez Gminę Głogów Młp. Oto oni:
* Sandra Kłeczek, lat 5
* Aleksandra Łagowska, lat 4
* Nina Cichoń, lat 5
* Aleksandra Szyszka, lat 6
* Filip i Piotr Stokłosa, lat 6
* Emilia Pastuła, lat 6
* Joanna i Karol Tęcza, lat 6
* Stefan Przybylski, lat 5
* Franciszek Domański, lat 5
* Anna Zięba, lat 6
* Weronika Wała, lat 3 - nagroda dyrektora
Pan Burmistrz Paweł Baj również przyznał swoją nagrodę, a otrzymał ją Wojciech Sala, lat 3.
Gratulujemy serdecznie Państwu pomysłowości i pięknych prac. Dziękujemy za udział w konkursie. Na pewno będziemy go kontynuować i w przyszłym roku odbędzie się kolejna edycja.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Copyright © 2013. KIDS ScHO0L Rights Reserved.