^Powrót
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Dzień Sportu i Dzień Przedszkolaka

11 września to Narodowy Dzień Sportu. Świętowaliśmy go w przedszkolu, łącząc z obchodami Dnia Przedszkolaka. Trenerzy z Akademii Piłkarskiej Głogovia na stadionie przeprowadzili treningi z piłką z dziećmi - było wiele radości, wyścigi, rywalizacja i świetna zabawa.
Bardzo dziękujemy za organizację tak aktywnego przedpołudnia ????

Po południu gościliśmy mamę Leona - Panią Agnieszkę Zawadzką. Przeprowadziła dla starszaków trening ogólnorozwojowy, który pokazał dzieciom, jak można aktywnie spędzać czas i czerpać z tego przyjemność. Pani Agnieszko, bardzo dziękujemy !
Poza tym, dzięki sprzyjającej pogodzie, dzieciaki szalały na placu zabaw i miały dzień pełen wrażeń.
 
 

----> GALERIA ZDJĘĆ <----

Copyright © 2013. KIDS ScHO0L Rights Reserved.