^Powrót
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Ogólnopolska Kampania Biblioteka Przedszkolaka

8 czerwca w grupie Myszek odbyło się spotkanie czytelnicze i warsztaty typograficzne prowadzone przez pisarza i autora książek dla dzieci Łukasza Dębskiego.
Spotkanie było częścią V edycji Ogólnopolskiej Kampanii Biblioteka Przedszkolaka organizowanej przez Fundację Burza Mózgów. Celem kampanii jest rozwijanie nawyków czytelniczych u dzieci. Dzieciaki dostały kuferek z książkami i kartami pracy. W ramach V edycji kampanii społecznej Biblioteka Przedszkolaka i realizowanego projektu w tej grupie, rodzice i dziadkowie czytali przedszkolakom książki z kuferka.
Serdecznie dziękujemy za możliwość uczestnictwa w programie.
 
 

GALERIA ZDJĘĆ

Copyright © 2013. KIDS ScHO0L Rights Reserved.