^Powrót
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Ogłoszenie

Zapraszamy Państwa na zebranie, które odbędzie się:
6 września o godz 16.30 w Lipiu
7 września w Głogowie o godz. 16.30 (Zajaczki, Myszki, Sówki, Żabki, Jeżyki) i 17.15 (Motylki, Rybki, Biedronki i Pszczółki).
Nowo wybraną Radę Rodziców zapraszam 11.09 o 16.30 do budynku w Głogowie.

Zajęcia Adaptacyjne

1 września o godzinie 15.00 odbędą się zajęcia adaptacyjne dla najmłodszych dzieciaków po raz pierwszy przekraczających mury przedszkola (w Głogowie i w Lipiu).

Rok szkolny 2023/2024 rozpoczynamy 4 września.

Projekt Ministerstwa Zdrowia „Zdrowe dzieci”

Nasza placówka realizuje projekt Ministerstwa Zdrowia „Zdrowe dzieci”.

Celem projektu jest propagowanie zdrowego stylu życia wśród dzieci do lat 6 oraz promocja zdrowych nawyków żywieniowych wśród ich rodziców, opiekunów i nauczycieli, personelu przedszkoli.

Realizacje projektu pozytywnie wpływa na wzrost znajomości zasad zdrowego żywienia i znaczenia aktywności fizycznej wśród dzieci.

W ramach projektu przedszkolaki wykonały pyszne i zdrowe gofry, przygotowały zdrowe kanapki , soki i sałatki owocowe. Dzięki aktywności fizycznej dzieci poznawały zalety zdrowego trybu życia. Nasze przedszkolaki dobrze wiedzą, że ruch to podstawa dobrego zdrowia.

GALERIA ZDJĘĆ

Witamy Lato

Nasze przedszkolaki obchodziły pierwszy dzień lata . W salach było żółciutko i radośnie. Nie zabrakło wspólnych tańców, piosenek oraz zabaw ruchowych przy muzyce wakacyjnej. Radości nie było końca. Dzieci wykonały piękne prace plastyczne o tematyce wakacyjnej. To był bardzo przyjemny dzień.

 

GALERIA ZDJĘĆ

Spotkanie w Nadleśnictwie Głogów Małopolski

Dzieci z grupy Sówek wybrały się do Nadleśnictwa Głogów Małopolski. Po spotkaniu z leśnikiem, spacerze ścieżką przyrodniczą, wzięły udział w zabawach integracyjnych uwieńczonych kiełbaską z ogniska. Serdecznie dziękujemy rodzicom organizującym to spotkanie.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Wycieczka Do Skansenu W Kolbuszowej

Dzieci z grupy Żabek, Jeżyków i Sówek uczestniczyły w wycieczce do kolbuszowskiego skansenu. Zobaczyły, jak żyli ludzie wiele lat temu. Był to ciekawy i pouczający wyjazd.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Pożegnanie Przedszkolaków

"Tak niedawno żeśmy się spotkali, a już pożegnania nadszedł czas..."

W naszym przedszkolu odbyły się przedstawienia kończące rok szkolny Żabek, Jeżyków i Sówek. Wzruszeń nie brakowało. Łzy szczęścia i dumy płynęły obficie. W uśmiechach i podziękowaniach rozpływało się serce. Pożegnanie przedszkola to zawsze wzruszający moment dla Rodziców i dla nas - żegnamy wspaniałe, mądre dzieciaki, z którymi przebywałyśmy na co dzień. Pożegnanie przedszkola nigdy nie jest łatwe, ale kochane dzieciaki - przed Wami piękne, nowe doświadczenia.

GALERIA ZDJĘĆ

Dzień Rodziny Grupy Starsze

„Uczyliście mnie chodzić

Uczyliście mnie mówić

Jak się zachowywać

Jak zwracać się do ludzi...”

Dzień Mamy i Taty w Grupie Myszek i Zajączków.

GALERIA ZDJĘĆ

Dzień Rodziny Grupy Młodsze

Dzień Mamy, Taty świętujemy,

Więc co umiemy, Wam pokażemy!

Przygotowania dość długo trwały,

Więc efekt będzie chyba wspaniały!

Dzień Mamy i Taty w grupach młodszych, było pięknie i wzruszająco.

 

GALERIA ZDJĘĆ

Konkurs Piosenki

Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w Konkursie Piosenki Dziecięcej, organizowanym przez Szkołę Muzyczną I stopnia w Głogowie Małopolskim. Nina Komaniecka zajęła II miejsce, a Zuzia Migut III miejsce. Pozostałe dziewczynki również znakomicie zaśpiewały. Gratulujemy wszystkim.

 

GALERIA ZDJĘĆ

Copyright © 2013. KIDS ScHO0L Rights Reserved.