^Powrót
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Szalony bal karnawałowy

Szalony bal karnawałowy...

Bal przebierańców stał się już tradycją w naszym przedszkolnym społeczeństwie. Dorosłym, jak i dzieciom kojarzy się z salą wypełnioną kolorowymi ozdobami, pięknymi strojami oraz dźwięczną muzyką porywającą do tańca. Jest to jedyny dzień w roku, w którym nasze Przedszkolaki spełniają swoje dziecięce marzenie o wcieleniu się w rolę księżniczki, wróżki, a nawet superbohaterów. Tak też stało się i w tym roku - w salach przedszkolnych mogliśmy spotkać wiele ciekawych postaci. Wszystko zostało zwieńczone balem, a duet Oli i Pawła porwał wszystkich do wspólnej i hucznej zabawy. Salę wypełniły wesołe okrzyki radości oraz twarze pełne uśmiechów :).

GALERIA ZDJĘĆ

Copyright © 2013. KIDS ScHO0L Rights Reserved.